top of page

​Kā top

Pirmais solis

Klients izstāsta savas vēlmes par to, kāda veida skulptūriņu vēlas. Tas var būt arī kas tāds, ko neesmu vēl līdz šim izgatavojusi, ļoti patīk šādi pasūtījumi, jo tad pati apgūstu ko jaunu!

Tā kā nebaidies vaicāt!

Bubbles

Otrais solis

Ķeros pie darba! Visas skulptūriņas tiek izgatavotas no nulles. Sākumā top pamats - armatūra. Pēc tam tiek veidoti galvenie elementi - seja, plaukstas, pēdas.. Seja tiek veidota tik ilgi, līdz jūtu, ka gariņš skatās uz mani, tad zinu - mazais ir "piedzimis"! :) Kad tas viss ir radies, gariņš tiek cepts cepeškrāsnī līdz sacietē. Izmantoju galvenokārt Fimo polimērmālus.

Pēc tā sākas filcēšanas darbi - augums, aksesuāri.. Kad tas ir izdarīts, tiek apgleznota seja, šajā posmā gariņi burtiski atdzīvojas.. :)

Viena gariņa izveide ir daudzu stundu darbs, ir bijuši tādi grūtie gariņi, kurus esmu veidojusi pat ilgāk par nedēļu, bet nu jau gads kā intensīvi strādāju un darbiņi top ātrāk..

Visā darba procesā mājas gariņš iet caur uguni un ūdeni, lai nokļūtu pie jums!

37f796ef-99b7-46d9-9265-005b860ae173.jpg

Trešais solis

Atrādu mazo gariņu jaunajiem saimniekiem. Uzdodu jautājumu: Vai ņemsiet šo gariņu pie sevis? Jo, ja mazulis galīgi nav pa prātam, tad ir iespēja atteikties un atdot to citam. (Līdz šim nav neviens atteicies, bet ja nu..)  Man ir ļoti svarīgi, lai mani mājas gariņi ir gribēti! Ja klients ir apmierināts, tad tiek veikta apmaksa un gariņš tiek nosūtīts pie jaunā īpašnieka.

eviiart.jpg
bottom of page